16 Şubat 2010 Salı

Yeni Dizi: How To Make It In AmericaYoğun ve nitelikli işleriyle dizi formatına ferah bir bakış açısı sağlayan HBO, yeni bir diziyi yayına soktu: How To Make It In America.

Bir grup arkadaşın hayata tutunma çabalarının ve alternatif hayat dairelerine temaslarının ana eksene oturacağı bir dizi görüntüsünde How To Make It In America ve gayet eğlenceli.

Entourage kadrosunun zihinlerinden çıkan diziyi keyifle takip edeceğimizden şüphe duymayın.

Alışma süreci için:

http://howtomakeitinamerica.com/
Share This
Subscribe Here

1 yorum:

fatih on 17/2/10 12:47 ÖÖ dedi ki...

Amerikalıların sevişmesini, savaşmasını, birbirlerini öldürmelerini, diğerlerini öldürmelerini, kahramanlıklarını, piskopat katillerini, seksi kadınlarını, yakışıklı erkeklerini, zeki küçük çocuklarını, 16-18 yaş arası dedikoducu kızlarını, süper kahramanlarını, hızlı arabalarını, gökdelenlerini, caddelerini, dedektiflik hikayeleri, sonra Amerikayo eleştiren çizgi filmlerini, akıllı köpeklerini, zeki yunuslarını, bir apartmanda yaşayan 4 gencin komik hikayelerini...Michael Moore Amerika'da bir neslin sadece cola tüketsin diye dünyaya getirildiğini söylemişti bir keresinde şakayla karışık. Sanırım biz de Amerika'ya ve Amerikalılara hayran olmak için dünyaya getirildik...

 
Avaz Avaz Dergisi

izliyorlardı

Avaz Avaz Copyright © 2011 BeMagazine Blogger Template is Designed by Blogger Template
In Collaboration with fifa