8 Aralık 2011 Perşembe

2011: Maroon 5

Moves like Jagger
Neden Değerli?: Maroon 5 bu sene, aslen 2010'da yayınlanan albümleri Hands All Over'ı parlatmayı çok iyi başardı. Bütün bir sene boyunca rahatsız etmeden, yine de asla görüş alanınızın dışına çıkmayarak alternatif/pop rock yapan isimler arasında zirvedeki yeri kaptı.

Neyi Değiştirdi?: Grup halihazırda It Won't Be Soon Before Long ile romantik aşık imajlarındaki seksapel oranını arttırmaya başlamıştı. Hands All Over ile iyice pop sound'una dönüşleriyle kitlelerinin de her zamankinin çok çok üstüne çıkmasıyla birlikte Maroon 5 ve aslında diğer elemanların öncesinde Adam Levine 2011'in sonuna geldiğimizde artık dönemin en seksi erkeklerinden.

2012'de Ne Alemde?: Grup an itibariyle turnelerine devam ediyor. Albümleri arasındaki boşlukları uzun tutmaktan hoşlandıklarını göz önünde bulundurursak Hands All Over'ı takip edecek albüm bu sene gelmeyecek gibi duruyor. Bunun tam tersi yönde seyreden klip çekme sevdalarıysa bu sene de kendilerini sık sık karşımızda bulacağımızın bir nevi garantisi.Share This
Subscribe Here

0 yorum:

 
Avaz Avaz Dergisi

izliyorlardı

Avaz Avaz Copyright © 2011 BeMagazine Blogger Template is Designed by Blogger Template
In Collaboration with fifa