23 Mart 2014 Pazar

Yeni Albüm: Sapan - Anlık İzler

24 Mart!

2010 yılından bu güne takipte peşlerini bırakmadığımız Sapan, sonunda beklenen albümü yayınlıyor. 24 Mart'da yayınlanacak albüm Anlık İzler için gün itibariyle geri sayıma başladık.

Babajım Stüdyoları ve SAE İstanbul'da Ekim'den Aralık ayına uzanan zaman diliminde kaydı yapılan Anlık İzler uzun zamandır beklediğimiz bir albümdü. Hayattan kopan tecrübe ve duyguların bir noktada buluşup ''Anlık İzler''e sebebiyet verdiği gerçeklikler, şarkılarla canlanıyor ve albümle hayat buluyor. Türkçe ve Fransızca lirikli şarkılardan oluşan tracklisti 24 Mart'a kadar da merak konusu.


Can alıcı soru olan ''Albüme nasıl ulaşıyoruz?'' ise 24 Mart itibariyle yerini anlikizler.com'a bırakacak. ITunes, Deezer ve Spotify'dan da ulaşabileceğiniz albüm, ulaşılabilirliği konusunda iddialı. Albümü ücretsiz indirebilecek veya  Paypal ile istenen ücretle satın alabileceksiniz.

3 Nisan'da Bronx Pi'de lansmanı yapılacak Anlık İzler'i tez zamanda kanlı canlı dinlemek de işin bir diğer güzel yanı oluyor.


*Ayrıca Anlık İzler'in ilk video klibi Yağmur için hazırlandı. Henüz izlemeyenleri koşar adım şuraya alıyoruz:Share This
Subscribe Here

0 yorum:

 
Avaz Avaz Dergisi

izliyorlardı

Avaz Avaz Copyright © 2011 BeMagazine Blogger Template is Designed by Blogger Template
In Collaboration with fifa