5 Eylül 2011 Pazartesi

Yeni Sezon Başlamadan: Glee

Kaybedenler kaldığı yerden devam ediyor
Bir Broadway müzikalini sahneye koymak zor ve masraflı, hemen hemen herkesin kaybedenlerden olduğunu iddia ettiği bir dünyada, kaybetmek konusu klişe ve bu konuyu liseliler üzerinden anlatmaksa Türk dizi sektörünün bile bulaştığı bir numara. Bunların hepsini toplayıp, elini taşın altına koymaksa Glee. Başarıysa 2 sezondur onların yanında. Başarı yeni sezonda onlarla olacak mı göreceğiz ama yeni sezonda olması beklenen bazı şeyler aşağıda:

"Loser is the new winner" mottosuyla ilerledikleri yolda hala kazananlardan olamayan kahramanlarımızın arasına kazananlar dahil oluyor. Ocak ayında başlayan yarışma The Glee Project'in kazananları Damien McGinty ve Samuel Larsen, bu sezon yedi bölümde oynayacaklar.  Damien McGinty, Rory isminde bir değişim öğrencisini canladıracak ve Brittany'lerin evinde kalacak.

Geçen sezon Sam'i oynayan Chord Overstreet, solo kariyerine yöneleceğini açıklayarak diziden ayrıldı. Onun Mercedes'te yarattığı boşluğu doldurmak için bu sezon diziye LaMarcus Tinker dahil olacak. Vannessa Lengies ise diziye dahil olan isimlerden bir diğeri o da Sugar Manta isimli karakteri canladıracak. Herkesin mükemmel şarkı söylediği dizi de nihayet sesi kötü olan birisini göreceğiz. Dizide bu sezon bir de geri dönüş var. Geçen sezon Rachel'ın annesi Shelby'i oynayan Idiana Menzel, bu sezon diziye geri dönüyor. Bu sezon Blaine'i oynayan Darren Chris ve Mike Chang'i oynayan Harry Shum daha fazla izleyeceğiz. Blaine'in New Directions'a katılacağı yönünde haberler var.

Bu sezon, McKinley High'ta bazı son sınıfta. Kurt, Finn ve Rachel'ın bu sezon mezun olacakları kesinleşti. Ama Ryan Murphy, Comic-Con'da bunun onlar için dizinin sonu olmadığını ve dördüncü sezonda da oynabileceklerini söyledi.

Cheerios'un yeni kaptanı, Santana olacak ama yardımcı kaptanın kim olacağı hala bir muamma.

3. sezonun ilk yarısında diziye konuk olacak ünlü sanatçı olmayacak ve şu ana kadar planlanan sadece bir tribute bölüm var ama kimin tribute bölümü olacak hala bilmiyoruz. Ben oyumu The Beatles'dan yana kullanıyorum, artık zamanı geldi.

Glee ekibi bu sene dizi ve film dışında işlere girişti. Vogue'un gelenekselleşen Fashion Night Out'un bu sene ki tanıtım videosunda onlar var. Üstelik cover'ladıkları parça da David Bowie'nin Fashion'ı.

Yeni sezonsa nihayet 20 Eylül'de başlayacak. Her ne kadar Dave Grohl, Kings of Leon ve Guns N' Roses asla şarkılarını kullanmalarına izin vermeyeceklerini açıklasa da, piyasaya Smash gibi yeni ve güçlü bir rakip gelse de, biz Glee'yi hevesle bekliyoruz.Share This
Subscribe Here

0 yorum:

 
Avaz Avaz Dergisi

izliyorlardı

Avaz Avaz Copyright © 2011 BeMagazine Blogger Template is Designed by Blogger Template
In Collaboration with fifa