3 Mart 2010 Çarşamba

2 Üye Daha Giderse..              Hayırlara vesile olmak kaydıyla duyurulurki, The Pussycat Dolls 2 üyesini daha kaybetti.

Grubun son dahili elemanı Nicole Scherzinger'ın egosunun ve grup içindeki davranışlarının The Pussycat Dolls üyelerini rahatsız ettiği haberleri basında yer almıştı. Geçtiğimiz aylarda grupla bağlarını koparan Jessica Sutta'nın ardından Kimberly Wyatt ve Ashley Roberts da The Pussycat Dolls'dan ayrıldıklarını açıkladılar.

Wyatt dediki:

"Gruptan ayrıldım. The Pussycat Dolls'un bana kazandırdığı çok şey oldu be bunun için grup arkadaşlarıma minnettarım. Grup içinde kabul edemeyeceğim bazı değişkenler vardı. Ben de kalbimin sesini dinlemeye karar verdim. Bundan böyle yoluma gruptan bağımsız devam edeceğim. Para ve şöhretle mutluluğu satın alamazsınız. Mutluluğun hayattaki en önemli şey olduğunu düşünüyorum. Kendimi tanımaya başladıkça onu The Pussycat Dolls'da bulamayacağımı anladım."

Kimberly Wyatt'ın bu açıklamasından birkaç saat sonra ise Ashley Roberts da bir basın açıklamasıyla aracılığıyla gruptan ayrıldığını tüm dünyaya ilan etti.
Share This
Subscribe Here

1 yorum:

Monkey on 17/3/10 12:47 ÖÖ dedi ki...

ben gelsem ya gruba. eh be ablalarım!

 
Avaz Avaz Dergisi

izliyorlardı

Avaz Avaz Copyright © 2011 BeMagazine Blogger Template is Designed by Blogger Template
In Collaboration with fifa