14 Kasım 2009 Cumartesi

Robbie Take That'e Dönüyor


Robbie Williams eski grubu Take That ile stüdyoya girdiğini açıkladı.Williams geçtiğimiz Perşembe yardıma muhtaç çocuklar için yapılan konserde eski grubu Take That'e eşlik etmişti. Şimdiyse stüdyo çalışmaları konusundaki dedikoduların doğru olduğunu söyledi. Ürettiklerinin inanılmaz derecede iyi olduğunu söyleyen Williams, bunların yayınlanmasıyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

Kayıtların ne kadar süreceği bilinmez ama şu kesin ki pop dünyası Take That'i tekrar beş kişi olarak görmekten çok mutlu olacak.
Share This
Subscribe Here

4 yorum:

troublegumm on 15/11/09 1:55 ÖÖ dedi ki...

abi belirli bi yaşı geçtikten sonra bu boyband işi olmuyor ya. gençlik heyecanıyla sağlam işler çıkarabiliyorlar ve bu işler tutuyor(BSB,N'SYNC vb...) yaşını başını almış adamların "kalbimi çaldın bebeğim" tarzı şarkı söylemeleri komik oluyor haliyle. ayrıca bu işlerin dönemi kapandı artık zannediyorum. dönemin gençliği daha asi, aykırı takılmayı seviyorlar. 10 yaşındaki komşumunun kızı linkin park dinliyor mesela.

son olarak BSB daha geçen ay albüm çıkardı, kim farkında?

Büşra Mutlu on 15/11/09 12:55 ÖS dedi ki...

evet dönem gençliği daha asi falan da zaten kendilerini takip edenler de eski hayranları olucaktır.. take that'in son albümü ingiltere'nin en çok satan albümlerinden olmuş, tamam belki boyband çağında değiliz ama en azından eski grupların hala bi şekilde gideri var.

bu arada 10 yaşındaki komşunun kızı mı :) aman yarappim nasıl bi apartman o öyle :0

troublegumm on 16/11/09 5:03 ÖÖ dedi ki...

anlatım bozukluğunun dibine vurmuşum valla :) kafam biraz hoştu zaten yazıldığı saatten de belli :)

Büşra Mutlu on 16/11/09 9:43 ÖS dedi ki...

kader kısmet bunlar tabii hep :D

 
Avaz Avaz Dergisi

izliyorlardı

Avaz Avaz Copyright © 2011 BeMagazine Blogger Template is Designed by Blogger Template
In Collaboration with fifa